Bugun...

E.Musa BEYDİLİ
Bugün ki CHP’ye Bırakın Oy Vermeyi Kapısındaki Köpeğine bile Kemik Atmam
Tarih: 13-07-2014 06:18:00 Güncelleme: 13-07-2014 06:18:00


Bugün ki CHP’nin Millete ve  Devlete Hiçbir Yararlı iş Yapamayacağı Halk Tarafından TESCİL edildi

Artık CHP’nin Kalesi olan Büyükşehirler Antalya, Mersin gibi İller kayıp etti. Kalesi olan İzmir’in 6 İlçesinide Kaybetti yine kalesi olan birkaç ilde kazanmak ve kaybetmekle Burun, buruna geldi. İlimiz KARAMAN’da her seçimde Eridi. Son Yerel seçimde İl Genel Meclis Üyeliği (0) Belediye Meclis Üyeliği Sadece evet Sadece (2) hatta 2 çiyi bile 145 oyla aldı. Bugün ki CHP’nin Profili bu. Baştan Aşağı Yöneticilerine bakacak olursak diyecek hiç bir şey yok kısacası Hepsi Toptan  (Müzelik).

Şimdi Neyleri kaldı (3) tane bozuk plak gibi çevirip çevirip,Yıllarca Söyledikleri  Şarkıları Var. 1) CHP. Atatürk’ün Partisi, 2) CHP. Cumhuriyeti, Devleti Kuran Parti, 3) CHP. Türkiye’nin İlk Partisi Çınar.

Şimdide ben bunlara vereceğim bir cevap var bir vatandaş olarak,

1)    Bugün ki CHP’yi ve Yöneticilerini Atatürk Mezarından gelse, Partiyi Kapatır, Yöneticilerinde  Darağacına gönderir.

2)    Bugün ki CHP. Bırakın Devlet Kurmayı, Bedava Arazi Versen Üstüne Sera Bile Kuramaz.

3)    Bugün ki CHP. İle 90 Yıl Önceki CHP. Mukayese etmek ancak kendini kandırmadan öte bir şey değildir. Akli Selim Adam böylede düşünmez.                     

Şimdi bu millet oy vermemekte Haklı değil mi ?

Şimdi ben bugün ki CHP’ye bırakın oy vermeyi, Kapısındaki Köpeğine bile Kemik  atmam dememde Haklı değil miyim ?

Evet Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Akli Selim Olarak Düşündüğüm Zaman, Ülkemin Bekasını, ve  Son Zamanlarda Ülkemiz üzerinde oynanan dış Mihrakların Karanlık Oyunlarını göz önünde bulundurarak, Ülkemizde 12 Yıldır Başbakanlık Görevini Yapan Cesur ve Uzun Adam, Başbakan, ve Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Recep Tayip ERDOĞAN’ a Oyumu Vermeyi Üzerimde Hem FARZ Hemde SÜNNET Olarak görüyorum Şimdiden Devletimize Milletimize Yapılacak Seçimler Hayır ve Uğur Getirsin İnşallah.Bu yazı 832 defa okunmuştur.

YORUMLARYAZARIN DİĞER YAZILARI

ı